kraunamos raidės...
Pabandyk
Sukurk savo

Nuo A iki Ž

Grąžinimas

Kiekviena raidė yra vienetinė, gaminama (hand-made, kaip sakoma...) specialiai pagal Jūsų užsakymą, todėl kokybiškų ir užsakymą atitinkančių prekių atgal nepriimame.

Nekokybiškas ir/arba neatitinkančias užsakymo prekes būtinai pakeisime naujomis. Tokių prekių grąžinimo ir naujų pristatymo išlaidas, žinoma, padengsime mes. Susisiekite su mumis el. paštu arba telefonu, iškilus tokiai būtinybei.

p.s. neturime nei profesionalios dažymo kameros, nei būrio darbininkų... todėl nepykite labai, jei rasite kokį pūkelį prikibusį prie dažyto paviršiaus, ar kokį kampą netobulai nugludintą... :)

Kaina

Žr. viršutiniame meniu punktą "Apie raides"

Kokybė

Neturime nei supergalingų staklių, nei profesionalios dažymo kameros, nei būrio darbininkų - viską, viską darome patys savo dirbtuvėlėse savo rankomis (hand-made, kaip sakoma...). Na, raides pjauname kompiuterizuotomis staklėmis, tačiau jos kartais mėgsta kryptelti kokį milimetrą į vieną ar į kitą šoną, todėl nepykite labai dėl kokio netobulai nugludinto kampo :) Ir nenustebkite, jeigu rasite kokį pūkelį prikibusį ant dažyto paviršiaus... Ornamentai ant raidžių yra dengiami garbingu šilkografijos būdu, todėl yra ypatingai tikslūs ir mes tuo didžiuojamės :) Labai labai stengiamės kiekvieną darbą atlikti kruopščiai, ir siekiame, kad kiekviena raidelė būtų kokybiška ir Jūsų nenuviltų.

Kūrybinės dirbtuvės

Tai pagrindinė "Spalvotų raidžių" erdvė, kurioje Jūs, panaudodami savo fantaziją, sukuriate vienetinį papuošimą savo namams ar kitai erdvei.

"Kūrybinėse dirbtuvėse" pasirinkite Jus dominančias raides ("Raides ant sienos" arba "Pastatomas raides"). Toliau atlikite nesudėtingus kūrybinio proceso veiksmus:

Mūsų raidės yra paruoštos klijuoti prie sienos ar kito paviršiaus dvipuse lipnia juosta, tačiau galite pasirinkite kaspinėlio spalvą, jeigu norite raides tvirtinti (kabinti) būtent jo pagalba.

Jei norite, kad visų raidžių šriftai ar spalvos būtų vienodos - spauskite mygtuką "Taikyti visoms!", tačiau visos raidės gali būti skirtingos - tai paliekame Jūsų fantazijai!

Raides galite pirkti ir nedažytas.

Jeigu Jus domina "Abėcėlių rinkiniai"  tiesiog įsidėkite Jums patinkančius rinkinius į Krepšelį ir sekite užsakymo instrukcijas.

Paskirtis

Medinės raidės sušildys bet kurią erdvę

Kiekvienas savo namus stengiamės sukurti  jaukius, ypatingus, ir  kad juose lydėtų tas geras jausmas – tai mano asmeninė erdvė. Savitą aplinką padeda kurti ne tik spalvos, formos ir kvapai, bet ir išraiškingos interjero detalės. Jeigu namuose auga vaikai, emocijų ir šilumos norisi dar daugiau. Tuomet siekiame, kad dekoracijos namams būtų ne tik žaismingos, bet ir turėtų papildomą emocinę ar ugdomąją vertę.

Lietuviškos spalvotos raidės jau puošia ne tik lietuvių namus, bet ir darželių bei mokyklų klases, parduotuvių vitrinas ir kitas viešas erdves. Net įmonės, siekdamos sukurti draugišką atmosferą, savo patalpas yra papuošusios šmaikščiais ar motyvaciniais šūkiais. Spalvingos, įvairių formų ir ornamentų medinės raidės – originali dovana gimtadienio, įkurtuvių, krikštynų ar vestuvių proga.

Raidės ar Jūsų sukurti žodžiai bet kokioje erdvėje – tai įkūnyta emocija. Kiekvieną kartą pamačius Jums siųs teigiamą energiją, ypatingą mintį ar sugrąžins mielą prisiminimą. Gal "Saldžių sapnų..." virš miegamojo lovos, "Nusišypsok!" vonios kambaryje, ar "Skanaus!" virtuvės lentynoje? Raudonai-baltai-žaliais ornamentais papuoštos raidės KALĖDOS nudžiugins kiekvieną laukiantį švenčių. Šeimos inicialai vestuvių proga, vaiko vardas gimtadieniui ar krikštynų fotosesijai – tai originali ir ilgaamžė dovana, ir, svarbiausia, kad jos autorius būsite Jūs! Sutikite, mielesnė dovana galėtų būti nebent Jūsų pačių siuvinėta staltiesė ar sukurtas eilėraštis.

Pastatomos ar pakabinamos medinės raidės ir skaičiai yra dekoratyvinės paskirties, tai nėra žaislas.
Šios interjero detalės ne tik papuoš Jus supančią aplinką, bet ir pasitarnaus mokymo tikslais.

Pristatymas

Kiekviena raidė yra pradedama gaminti TIK po Jūsų užsakymo, todėl labai prašome nusiteikti palaukti 10 darbo dienų, kol Jūsų sukurtos ir mūsų pagamintos raidės pasieks Jus. Kartais dėl nenumatytų aplinkybių galime užtrukti ilgiau - būtinai apie tai Jums pranešime!

Pristatymo kaina Lietuvoje, išskyrus Kuršių Neriją*:

Užsakymo vertėPristatymo kaina
Iki 89,99 Eur 4,50 Eur
Nuo 90,00 Eur NEMOKAMAI
Atsiėmimas parduotuvėje** NEMOKAMAI


*Pristatymas į Kuršių Neriją papildomai kainuoja
+21,03 Eur

Dėl pristatymo už Lietuvos ribų susisiekite This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it
**Nemokamai atsiimti paruoštą užsakymą galėsite:
Kaune:
Mūsų dirbtuvėse, K. Grybausko g. 9 (netoli botanikos sodo)
arba
"Happeak" parduotuvėje, Laisvės al. 45 (priešais Romuvos kino teatrą)

Spalvos

Tikroji raidės spalva gali šiek tiek skirtis nuo matomos ekrane. Jeigu norite būti tikri, kad spalva Jums patiks, el.paštu This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it parašykite mums jos pavadinimą, savo adresą ir mes paštu nemokamai atsiųsime spalvos pavyzdį! Nemokamai siunčiame iki 3 spalvų pavyzdžių.

Galite pirkti ir nedažytas raides!

Šriftai

"Raides ant sienos" galite pasirinkti iš 20 skirtingų šriftų (pažiūrėkite čia arba Kūrybinėse dirbtuvėse), "Pastatomas raides" galite pasirinkti iš 11 skirtingų šriftų (pažiūrėkite čia arba Kūrybinėse dirbtuvėse).

Nerandate norimo šrifto? Parašykite jo pavadinimą mums el.paštu This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it ir mes pabandysime įgyvendinti Jūsų prašymą – be papildomo mokesčio!

Tvirtinimas

"Raidės ant sienos". Kiekvieną užsakytą raidę mes paruošiame tvirtinimui prie sienos dvipuse lipnia juosta. Jeigu raides norėtumėte tvirtinti kaspinėliais, juos reikėtų užsakyti papildomai (vieno kaspinėlio kaina 1,00 Eur).

Dėl nukritimo pavojaus nerekomenduojame kabinti raidžių tiesiai virš kūdikio ar vaiko lovelės!

"Pastatomos raidės" yra skirtos pastatyti ant lentynos, stalo ar kito horizontalaus paviršiaus. Jos laisvai stovi be jokio papildomo tvirtinimo (išskyrus kai kuriuose šriftuose kai kurias raides pvz. y, p, q, j).

Jau sukurtos
raidės
atsiskaitymo galimybės
Ritos Daukšienės Individuali Veikla, Vėtrungės g. 3-37, Kaunas 48134    Tel. 8 686 72433    El. paštas: info@spalvotosraides.lt Sukurta: studio4